Meble na wymiar

Kuchnia to najważnejsza część domu i tam spędzamy też najwięcej czasu. Dobrze dopasowana kuchnia to nie tylko wygląd, ale również funkcjonalność. W dzisiejszych czasach meble kuchenne zawierają ogromną ilość zaawansowanej technologii, która ułatwia użytkowanie tej bardzo istotenj przestrzeni w naszym domu.

Kuchnia w zależności od zastosowanych frontów, kostrukcji, wielkości blatów jak i akcesorii meblowych może mieć bardzo zróżnicowaną cenę końcową. Podstawowy metr bieżący może zaczynać się od ok. 1000 zł, ale kuchnia z prawdziwego zdarzenia potrzebuje dobrego oświetlenia, dobrych zawiasów i szuflad, więc cena może rosnąć w zależności od wybranych dodatków.

Zapraszmy do umówienia się na pomiar.

Szafy są głównym miejscem przechowywania ubrań, więc bardzo ważne jest, żeby były przestronne oraz dobrze zaprojektowane z odpowiednimi przedziałami, półkami, szufladami czy drążkami. W naszej ofercie są szafy standardowe i szafy przesuwne. Wszystkie szafy zawierają mocny i stabilny korpus, co powoduje, że szafa jest stabilna i mocna, a także możliwa do przeniesienia w inne miejsce jeśli zaszłaby taka potrzeba. W przeciwieństwie do niektórych firm, nasze szafy to nie tylko ramka z drzwiami, ale całe wnętrze.

Zapraszmy do umówienia się na pomiar.

Rożne meble średnio i wielko-gabarytowe jak komody, szafki, stoły - zwykle są dopasowane do większych szaf lub kuchni.

Wycena

Poniżej można przeprowadzić wstępną kalkulacje kosztów planowanej kuchni w wersji podstawowej.

Cena poniżej zawiera pomiar, projekt, meble oraz montaż. Są już uwzględnione podstawowe okucia (nóżki, zwykłe zawiasy, podnośniki gazowe, plastikowy wkład do szuflad, do 5 szuflad na mocnych prowadnicach kulkowych pełen wysuw).

W wycenie NIE SĄ UWZGLĘDNIONE: rączki (duża rozpiętość cenowa) cargo, kosze, oświetlenie LED, droższe prowadnice i systemy szuflad (prowadnice kulkowe ze spowalniaczem, prowadnice dolnego montażu, system Modern Box/Blum, specjalne podnośniki) i inne dodatkowe akcesoria meblowe.

Proszę pamiętać, że ostateczne koszty zależą od odległości od Żywca (np. zlecenia poza powiatem żywieckim), możliwości  wniesienia materiałów (wąskie wejścia, schody, ilość pięter), stanu pomieszczenia (krzywe ściany, sufit i podłoga, do których trzeba dopasować meble) i wybranych dodatkowych opcji (cargo, lampy, gniazdka, relingi, kosze relingowe, systemy szuflad, specjalne podnośniki, itp.), czyli krótko mówiąc od wszystkich elementów, które mogą wpływać na wydłużenie czasu pracy oraz od ceny dodatkowych elementów. Każda zmiana w projekcie już w trakcie pracy również wydłuża czas i pracę, co również może wpłynąć na cenę końcową.

Zabudowa dolna - wszystkie półki, szafki i szuflady, które są poniżej blatu (w to wchodzi też tzw. wyspa)

Zabudowa górna - wszystkie półki i szafki wiszące na ścianie

Zabudowa wysoka - wysoka zabudowa stojąca nieograniczona blatem

 Długość zabudowy mierzymy od końców skrajnych, tzn. jeśli w kuchni jest narożnik, mierzymy zabudowę w linii prostej od jednego końca do ściany i kolejną od ściany do końca, w ten sposób narożnik jest ujęty podwójnie, ponieważ rozwiązania rogowe zwykle są bardziej praco- i materiałochłonne.